På svenska In English
Krabat & Co AB

info@krabat.se


Telefontid: 9.00 - 17.00
Långfredagen 14/4: stängt
Annandag påsk 17/4: stängt

Tel 08 640 32 20
Fax 08 640 32 40 

Krabat & Co
Nackagatan 17
116 41 Stockholm
 

 

 

Anne Zapel von Bahr - inköp
anne@krabat.se
(talar tyska)


Malin Pehrsson - sälj/inköp/annons
malin@krabat.se


Katarina Ljung - sälj/lager/kunder från Norge
katarina@krabat.se


Lotta Östlund - sälj/säkerhet/reklamationer
lotta@krabat.se


Keiko Ahlbom - ekonomi
keiko@krabat.se
(talar japanska)


Mischa Lysell -
order/lager
mischa@krabat.se


Mathilda Haarla Appleton - web
mathilda@krabat.se
(talar finska)